fadeedddff
DOLAR: 8.53 TL
EURO: 10.0 TL

Yeşiltaş: “Amacımız Fatsa’nın kültür değerlerini korumak ve sahip çıkmak”Kaynak: Yeşiltaş: “Amacımız Fatsa’nın kültür değerlerini korumak ve sahip çıkmak”

654 kez görüntülendi

Yeşiltaş: “Amacımız Fatsa’nın kültür değerlerini korumak ve sahip çıkmak”Kaynak: Yeşiltaş: “Amacımız Fatsa’nın kültür değerlerini korumak ve sahip çıkmak”
hemseri bilgi formu

Fatsa Dernekler Federasyonumuzun Merhaba Haber Sitesinde Yer alan Haberi  ;

Yeşiltaş: “Amacımız Fatsa’nın kültür değerlerini korumak ve sahip çıkmak”Fatsa İlçe Dernekleri Federasyonu Başkanı Yakup Yeşiltaş, Fatsa ilçesi ile ilgili tüm dernekleri aynı çatı altında toplayarak ilçenin daha da gelişmesi…A+A-Fatsa İlçe Dernekleri Federasyonu Başkanı Yakup Yeşiltaş, Fatsa ilçesi ile ilgili tüm dernekleri aynı çatı altında toplayarak ilçenin daha da gelişmesi adına önemli işlere imza atmak istediklerini belirtti.Fatsa Dernekler Federasyonu’nu yeni kurduklarını belirten Başkan Yakup Yeşiltaş, “İstanbul ilinde 15 adet Fatsa’nın ve mahallelerinin adını taşıyan dernekler var. Derneklerimizle biraya gelerek federasyon kurma kararı alındı. 18 Mayıs tarihi ile faaliyetlerine başladı federasyonumuz. 6 ay içinde de genel kurulumuzu yaparak tam anlamıyla faaliyetlere başlayacağız. Birlik ve beraberlik içinde derneklerimiz bir çatı altında toplanacaktır. Stratejimizi bu yönde geliştireceğiz ve projelerimizi bu yönde gerçekleştireceğiz. Amacımız Fatsa’nın kültür değerlerini korumak ve sahip çıkmaktır. Verimli ve etkili bir şekilde hizmet vermelerini sağlamak amacıyla derneklerimiz çalışacaklardır. Öğrencilerimize burs vermeyi amaçlıyoruz” dedi.Kaynak: Yeşiltaş: “Amacımız Fatsa’nın kültür değerlerini korumak ve sahip çıkmak”

Yeşiltaş: “Amacımız Fatsa’nın kültür değerlerini korumak ve sahip çıkmak”Kaynak: Yeşiltaş: “Amacımız Fatsa’nın kültür değerlerini korumak ve sahip çıkmak” Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık