fadeedddff
DOLAR: 8.53 TL
EURO: 10.0 TL

Stratejikk Hedefler

FATSA DERNEKLER FEDERASYONU STRATEJİK HEDEFLERİ

MİSYON:
Fatsalılar arasında birlik ve beraberliği sağlamak. Kültürümüzü yaşamak yaşatmak, tanınmasına ve gençlerimiz tarafından öğrenilmesini aracı olmak. Fatsalıların tanışma ve kaynaşmalarını sağlayacak sosyal ve kültürel faaliyetler yapmak.

VİZYON:
Fatsa Dernekler Federasyonu olarak yerel ve evrensel değerlere sahip, azim ve kararlılıkla hemşerilerimize hizmet eden dürüst, dinamik ve çalışkan, girişimci, gelişime açık Fatsa’nın tanıtımına katkı sunan, Fatsa imajını yansıtan ve bu imajı güçlendiren geniş tabanlı bir Sivil Toplum Kuruluşu olmak.

DEĞERLERİMİZ:
Birlik ve Beraberlik: Fatsa’nın insanlarını “Fatsa” ortak kimliği etrafında bir araya gelmesine katkı sağlamak,
Cesaret: Memleketi için görev verildiğinde cesurca varız diyebilmek.
Cömertlik: Memleketi için maddi manevi değerlerini karşılık beklemeden harcayabilmek. Dürüstlük Tüm işlerde doğru, anlaşılır ve hesap verebilir olmak.
Ehliyet ve Liyakat: Her alanda görevi ve sorumluluğu ehil olana ve hak edene vermek.
Saygınlık ve Güven: Fatsa kimliğini hakkıyla taşıyan, saygın ve güvenilir bir kurum olmak.
Samimiyet: İlişkileri samimi, içten ve açık bir şekilde yönetmek. Sevecen İnsanlarımıza Sevgi, Saygı, Sadakat, Sebat, Sabır la iletişim kurmak Sorumluluk Yaşadığı dünyaya, devletine ve milletine sorumlu bir kurum olabilmek.

HEDEFLERİMİZ:
Federasyonumuz Fatsa’nın vizyonuna, vizyon katmak amacıyla faaliyet, proje ve erkinlikler yaparak Fatsa ve Fatsalı İmajına pozitif değer sağlayacak, stratejik çalışmalar yürütecektir. İşte bu çalışmaları aşağıda belirtilen komisyonlar oluşturmak suretiyle gerçekleştirmeye çalışacağız.

Yukarı Çık