fadeedddff
DOLAR: 8.53 TL
EURO: 10.0 TL

HAYIRLA YÂD ETTİK

23 kez görüntülendi

HAYIRLA YÂD ETTİK
hemseri bilgi formu

Hakka yürüyen, Üye Dernek Başkanlarımızdan, Gündüz ERBİL ve Ömer BEKİROĞLU’’NU hayırla yâd ettik.

13 Temmuz 2021 Salı günü Fatsa Dernekler Federasyonunda düzenlenen toplantıya ailelerinin de katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda kuran okutuldu, dualar yapıldı. Katılımcılara ikram yapılarak, ailelerine federasyon tarafından hazırlanan çerçeveli resimleri hediye edildi.

Gündüz ERBİL ve Ömer BEKİROĞLU Ağabey’in Federasyondaki bulunduğu süreç içinde ortaya koymuş olduğu mücadele ruhu ve duruşu, Fatsa Dernekler Federasyonu hareketine örnek olacak niteliktedir. Üyelerimize kol kanat gerişiyle, Federasyona sahip çıkışıyla örnek bir davranış sergilemişlerdir. O günkü hizmetleriyle bugün bizler onu dualarla ve hayırlarla yâd ediyoruz. Onları unutturmamak için çaba sarf ediyoruz. Bu gelip geçici dünyada Federasyonda önemli olan hoş bir seda bırakmışlardır.

Değerlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. İşlerini ehemmiyet göstererek yapan, sevilen isimleri değerli kardeşlerimizi hiçbir zaman unutmayacağız. Allah her ikisine de rahmet eylesin. Mekânları cennet olsun.

Fatsa Dernekler Federasyonu olarak, bu zamana kadar tüm değerlerimize sahip çıktık çıkmaya da devam edeceğiz.İzbırakmışönemli isimleri yasatmak boynumuzun borcudur.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık