fadeedddff
DOLAR: 8.41 TL
EURO: 10.0 TL

FATMA MADRANA TEŞEKKÜRLER

422 kez görüntülendi

FATMA MADRANA TEŞEKKÜRLER
hemseri bilgi formu

Milletimiz ve bütün insanlık çok kritik bir süreçten geçerken Gönlü gerçek sevgi dolu insanlardan oluşan Fatsa Dernekler Federasyonu ( FADEF) çevresine ilgisiz ve duyarsız kalamazdı.
Dünya, tarihinde ender rastlanan bir süreçten geçen insanlık, ülkem izinde içinde olduğu bu önemli süreç de sorumluluğun bilincinde olan başkan vekilimiz önemli davranışlar sergilemiştir.
Federasyonumuz Yardımseverler ile yardıma muhtaç olan insanlar arasında kurmuş olduğu gönüllü yardım köprüsünü genişlemesine, “Askıda Ekmek” projesinden her gün 250 ekmeği i ihtiyaç sahipleriyle paylaşılmasına katkı sağlamıştır. Bununla kalmayıp;
Gönüllülük esasına dayalı milli dayanışma kampanyasına, Fatsa Dernekler Federasyonu başkan vekili olarak Vefa sosyal destek gurubunu oluşturan Fatsa Kaymakamlığı ile iletişime geçmiştir.
COVİT-19 virüsünden etkilenen, Sokağa Çıkması kısıtlanan tek başına yaşayan ve ihtiyaçlarını karşılayacak yakını bulunmayan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımıza, VEFA SOSYAL DESTEK GURUBU tarafından dağıtılmak üzere 52 adet gıda kolisini Kaymakamlığımıza teslim edilmesinin alt yapısını oluşturmuştur.
Örnek davranışlarıyla hareket eden, ‘Komşusu açken tok yatan bizden değildir’ anlayışına duyarlı olan FADEF başkan vekili Sayın Fatma MADRAN’A şahsım ve Fatsa Dernekler Federasyonu yönetimi adına teşekkür ediyoruz.18.04.2020

Yakup YEŞİLTAŞ
Fatsa Dernekler Federasyonu
Genel Başkanı

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık