fadeedddff
DOLAR: 8.41 TL
EURO: 10.0 TL

KAHRAMAN SAĞLIKÇILARIMIZ

296 kez görüntülendi

KAHRAMAN SAĞLIKÇILARIMIZ
hemseri bilgi formu

Değerli arkadaşlar; Başkanlığını yaptığım Fatsa Dernekler Federasyonu; 2016 yılında 7 tane dernekle resmi unvanını alarak kuruluşunu gerçekleştirmiştir. Bu kuruluş aynı zamanda sevginin, yardımlaşmanın, birlikteliğin ve gönüllüğün simgesidir. Temelinde, insan olduğu, insanlarımızın var olduğu her yerde, iyilikleri güzellikleri yaşamak, yaşatmak, paylaşmak, federasyonumuzun asli görevlerinden biri olup, Hiçbir siyasi parti görüş ve düşünceye bağlı olmaksızın, kuruluş amaç ve ilkeler doğrultusunda hareken etmektedir. Bizler ilçemizi, ilimizi bölgemizi devletimizi ve ülkemizi çok seviyor ve önemsiyoruz. Ülkemiz çok hassas bir dönemden geçtiği bu günlerde, Korona virüs ile canla başla mücadele veren tüm sağlık çalışanlarımızı gönülden tebrik ediyor, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, Hastalarımıza da acil şifalar dilerken İyileşen hastalarımız ada uzun ömürler diliyorum.
Sayın müdürüm, Pandemi sürecinde kahraman sağlık çalışanlarımızın verdiği mücadeleyi takdirle izledim. Sağlık çalışanlarımızın bu gayreti zaman zaman gözlerimizi yaşarttı, göğsümüzü kabarttı. Bu süreçte gecesini gündüzüne katarak bir canı daha kurtarabilme gayretinde bulunan ve minnet borcumuz olan tüm sağlık çalışanlarımıza şahsınızda, Fatsa Dernekler Federasyonu yönetimi adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
İnşallah bu zorlu süreci el birliğiyle atlatacağız ama bir gün geriye dönüp baktığımızda, aklımızda kalan en büyük ve en güzel anı, sağlık çalışanlarımızın sevgi dolu kalpleri ve döktükleri alın terleriyle yazdığı muazzam bir başarı hikâyesi olacaktır.
Gelişmiş ülkeleri bile geride bırakan, bir başarıyı sürdüren, sağlık kahramanlarımızın üstün gayretlerini gözler önüne seren, büyük fedakârlıklar göstererek ön cephede savaşan Ogün Madran gibi kardeşlerimize, ayrıca, pandemi süresinde kurallara uyan saygı değer vatandaşlarımıza minnetle şükranlarımı sunuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle sevgi, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. Sağlıklı sıhhatli bir ömür geçirmenizi diliyor, katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı şahsım ve yönetimim adına daha doğrusu Fatsalılar adına teşekkür ediyorum. Sağ olun var olun.

KAHRAMAN SAĞLIKÇILARIMIZ Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık