fadeedddff
DOLAR: 8.44 TL
EURO: 10.0 TL

Fatsa’da , 2018 Yılında Doğalgaz %90 Seviyesine Ulaşacak.

451 kez görüntülendi

Fatsa’da , 2018 Yılında  Doğalgaz  %90 Seviyesine Ulaşacak.
hemseri bilgi formu

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, 2018’in Fatsa ilçesinde doğalgaz çalışmaları açısından önemli bir yıl olacağını ve yılsonuna kadar nüfusun yüzde 90’ının doğalgaza kavuşacağını söyledi.
Yılsonuna kadar ana arterlerdeki çalışmaların biteceğini belirten Başkan Enver Yılmaz, “Fatsa ilçemizin doğalgaz çalışmalarında şu anda projemizin kapsadığı coğrafi alan itibarıyla yüzde 25 seviyelerindeyiz. Sene sonuna kadar ise yüzde 40 seviyesine ulaşmak istiyoruz. Bu durumda şehir içerisinde ana arterlerdeki çalışmaları tamamlamış olacağız” dedi.

Abone sayısı 4 bin 500’e ulaştı

Başkan Yılmaz, Fatsa’da halen 4 bin 500 doğalgaz abonesi olduğunu söyleyerek, “Fatsa ilçemizde halen 4 bin 500’e yakın doğalgaz abonemiz var. Bilindiği üzere 2017 yılı sonu itibarıyla Dolunay, Evkaf, Mustafa Kemal, Şerefiye, Dumlupınar, Kurtuluş ve Sakarya Mahallelerimizde doğalgaz kullanılmaya başlanmıştı. 2018 yılında da Dolunay, Sakarya, Kurtuluş ve Şerefiye Mahallelerimizin kalan kısmına, Organize Sanayi Bölgemize ve Fatih Mahallesi’ne doğalgaz verilmeye başlanacak. Bu demek oluyor ki yılsonu itibariyle Fatsa ilçesinin nüfus olarak yüzde 90’ı doğalgaz hizmetinden faydalanmış olacak” diye konuştu.

Fatsa’da , 2018 Yılında Doğalgaz %90 Seviyesine Ulaşacak. Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık