fadeedddff
DOLAR: 8.41 TL
EURO: 10.0 TL

FADEF’ten Ak Parti İl Başkanlığı’na Getirilen Halit Tomakin’e Nezaket Ziyareti

FADEF’ten Ak Parti İl Başkanlığı’na Getirilen Halit Tomakin’e Nezaket Ziyareti
hemseri bilgi formu
Fadef in kurumsal ziyaretleri bu gün de sürdü. Yeni Ak Parti il başkanlığına getirilen Sn Halit TOMAKİN beye hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.
Fatsa Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yakup Yeşiltaş başkanlığında, Fadef Yönetimi, bağlı dernek başkanları ve delegeleri, bugün Ak Parti Ordu İl Merkezinde Tomakin’i makamında ziyaret ederek FADEF, FATSA ve ORDU genelini ilgilendiren konularda görüş alışverişinde bulunuldu.
Tomakin konuşmasında, kapımız her zaman açık olacak, her türlü görüş ve düşünceye açığız. Fatsa’yı böylesi güçlü birlikteliklerle karşımızda görmek bizi mutlu etmiştir, el birliğiyle ilimizin kalkınmasında güçlerimizi birleştireceğiz dedi. Genel Başkan YEŞİLTAŞ’ta, FADEF in gelişim sürecini kısaca anlatarak, FATSA adına çok daha güzel ve kalıcı hizmetler için yola çıktıklarını, FADEF olarak, bünyesinde bulunan 50 dernek ile, her zaman güç birliği iiçinde olacaklarını söyledi.
Tomakin’den bazı dernek başkanları, ilçelerde okuyan öğrenci ve çalışanların özellikle akşam saatlerinden sonraki mağduriyetleri nedeniyle önem taşıyan Fatsa ve Ünye ilçeleri başta olmak üzere, Büyükşehir Belediyesinin belediye otobüsü ile KENTİÇİ ULAŞIM hizmeti başlatması talebinde bulunuldu.
FADEF Genel Başkan Yardımcısı Dr. Ahmet FİDAN da, bu konjonktürde. AK Partinin, “hükumet politikası”  yanında devlet politikalarının belirginleştirilmesinde ve ülke yönetiminin kurumsallaştırılmasında daha da gayretli olunması gerektiğini, hem merkezi hem yerel iktidar sahiplerinin kültürümüzün bir parçası olan, İŞTİŞARE, MEŞVERET kültürü ve YÖNETİŞİM ilkelerine göre daha iyiye ulaşma ve kalkınma adına önem vermeleri gerektiğini vurguladı.
FADEF heyeti, Genel Başkan Yakup Yeşiltaş’ın İl Başkanımıza plaket ve hayırlı olsun çiçeği vermesinin ardından günün anısı için toplu fotoğraf çekimi ardından görüşme tamamlandı. İl başkanı TOMAKİN, göreve gelmesi ardından aldığı ilk plaket olduğunu söyledi. Heyet olarak biz de FADEF plaketinin başkana uğurlu olmasını ve bu vesile ile yeni görevinin hayırlı olmasını diyoruz.
FADEF BASIN
Ziyarete İlişkin Seçme Fotoğraflar:
Fotoğraflar: Özay Tarık TARAKÇIOĞLU

FADEF’ten Ak Parti İl Başkanlığı’na Getirilen Halit Tomakin’e Nezaket Ziyareti Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık