fadeedddff
DOLAR: 8.08 TL
EURO: 9.68 TL

Fadef’ten Hoşgörü Kahvaltısı

762 kez görüntülendi

Fadef’ten Hoşgörü Kahvaltısı
hemseri bilgi formu

Fatsa Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yakup YEŞİLTAŞ konuşmasına; “TBMM Sağlık Aile çalışma ve Sosyal işler komisyonu Başkanı Saygı değer milletvekilim, Sayın AK parti ilçe başkanım, yönetim kurulu üyeleri ve mahalle başkanları, Kabataş Belediye Başkanım, Demokrasinin temel taşları olan siz değerli muhtarlarımız, Vefalı dernek başkan arkadaşlarım, Fatsa’mızın güzide insanları, hanım efendiler beyefendiler hepinizi saygıyla selamlıyor katılımlarınızdan dolayı şahsım ve Fatsa Dernekler Federasyonu adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum ” diyerek başladı.

YEŞİLTAŞ; “Şu an sizlerle beraber olmaktan onur duyduğumu ve son derece mutlu olduğumu ifade etmek isterim. İnşallah bu mutluluğu gelecekte de her zaman ve her yerde sizlerle paylaşmak isterim. Paylaşım olan yerde sevgi olur saygı olur hoş görülü bir ortam olur. Böyle bir ortam içersin de bizlerin aşmayacağı hiçbir engel olamaz. Yeter ki bizler birlikte olalım beraber olalım birlik ve beraberliğimizden asla ve asla taviz vermeyelim. Ünlü şairimiz inde dediği gibi toplu vurdukça yürekler onu top sindiremez hep beraber hep birlikte olmadıkça her türlü olumsuzluklara karşı hedef olmamız engellenemez. Şairimi zinde dediği gibi tek vücut tek yürek olmak zorundayız. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın” diyerek konuşmasını sürdürdü.

“Sayın vekilim Fatsa daki Derneklerimizin yapmış oldukları işleri biliyor görüyor ve takdir le karşılıyorum.  Bundan sonrada beraber birlikte birçok projeye ortak imza atacağımıza inanıyorum. Çünkü birlikteliğimiz sürdürdüğümüz gönül bağlarını güçlendirdiğimiz sürece, Fatsa da hep beraber hep birlikte daha güzel projelere imza atacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

“Bu birlikteliğin bu dayanışmanın güzel bir örneği olarak, 250 sayfalık doksana yakın Fatsa Sivil Toplum Kuruluşların bulunduğu albümünü çıkardık. Bu rehberde tek yürek olduğumuzu gösterdik” cümlesiyle konuşmasını tamamladı.

Yakup YEŞİLTAŞ

Fatsa Dernekler Federasyonu

Genel Başkanı

Fadef’ten Hoşgörü Kahvaltısı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık