fadeedddff
DOLAR: 8.41 TL
EURO: 10.0 TL

FADEF, Yeni Göreve Başlayan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanına Ziyaret

FADEF, Yeni Göreve Başlayan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanına Ziyaret
hemseri bilgi formu

Fatsa Dernekler Federasyonu FADEF yeni seçilen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanına ziyaret
Federasyonun yeni proje, etkinlik ve eylem planlarının  istişaresini yapmak amacıyla göreve yeni başlayan, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

9 Ekim 2018 tarihinde gerçekleşen ziyarete, FADEF Genel Başkanı Yakup YEŞİLTAŞ, Genel Başkan Yardımcısı, Yrd.Doç.Dr. Ahmet FİDAN, Yönetim Kurulu üyeleri ve bağlı dernek başkanları katıldı. Yeni görevine başlayan başkana, Federasyonumuzca günün anısı için FADEF plaketİ takdiminde bulunuldu. İstişare ve işbirliği ziyaretinde konuşan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin TEKİNTAŞ, FADEF ve ekibine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken bundan sonraki süreçte, FADEF’in Fatsa’da düzenleyeceği bir programda, daha ayrıntılı bir istişare toplantısına katılmak istediğini belirtti.
Ziyaretin akabinde, Büyükşehir Kültür Müdürü Sn. Abdullah Özkan’a da ziyarette bulunuldu. Yakup Yeşiltaş, Kültür Müdürü Abdullah Özkan’a hitaben, kültürel faaliyetlerde FADEF olarak her zaman belediyemizin yanında ve onun tamamlayıcısıyız dedi.

Foto: Özay Tarık Tarakçıoğlu
Haber: FADEF BASIN

FADEF, Yeni Göreve Başlayan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanına Ziyaret Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık