fadeedddff
DOLAR: 8.41 TL
EURO: 10.0 TL

FADEF TERÖRÜ LANETLEDİ

595 kez görüntülendi

FADEF TERÖRÜ LANETLEDİ
hemseri bilgi formu

Federasyon Başkanımız Yakup Yeşiltaş ve yönetimi terörü lanetledi. Beşiktaş’ta bombalı saldırı sonrası Birçok Polis memuru ve sivil vatandaşın şehit olduğu noktada teröre lanet için basın açıklaması yaptılar

Fadef Fatsa Dernekler Federasyonu Başkanı Yakup Yeşiltaş ve yönetimi terörü lanetledi. Beşiktaş’ta bombalı saldırı sonrası Birçok Polis memuru ve sivil vatandaşın şehit olduğu noktada teröre lanet için basın açıklaması yaptılar.

Ordu Fatsa Dernekler Federasyonu yönetimi ve üyeleri yoğun katılımla Beşiktaş’da basın açıklamasında bulundu. Başkan Yakup Yeşiltaş şöyle dedi ” Birliğimizi, beraberliğimizi, bozmak isteyen karanlık güçlerin bu hain saldırısını nefretle ve şiddetle kınıyoruz. Saldırılarda hayatını kaybeden güvenlik güçlerimize ve sivil vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve ailelerine sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Beraber olmak, iri olmak, diri olmak bizim özümüzde vardır. Bizi ayakta tutan ve tutacak olan da bu bilincimiz, birlik ve beraberliğimiz olacaktır. Bu vesile ile hain saldırıyı tekrar kınıyor, terörü lanetliyoruz. Milletimizin başı sağolsun.” dedi.

FADEF TERÖRÜ LANETLEDİ Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık