fadeedddff
DOLAR: 8.53 TL
EURO: 10.0 TL

FADEF Olağanüstü Genel Kurulu İcra Edildi.

1.751 kez görüntülendi

FADEF Olağanüstü Genel Kurulu İcra Edildi.
hemseri bilgi formu

Fatsa Dernekler Federasyonu olarak hafta sonu icra edilen Olağanüstü Genel Kurul sonucu mevcud Federasyon Başkanımız Yakup YEŞİLTAŞ güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi. 

Kurul sonrası Yeşiltaş bir teşekkür mesajı yayınladı . İşte o teşekkür mesajı ; 

Federasyonumuz Olağanüstü Genel Kurulu’nu; değerli delegelerimizin katılımı ile Fatsa Dernekler Federasyonunun ruhuna yakışır bir şekilde gerçekleştirdi.
Demokrasinin olmazsa olmazı, seçimlerden sonra kırgınlıklar asla olamaz. 
Biz federasyonu Fatsa’nın birlik ve beraberliğine katkı sağlamak, Kültürümüzü yaşamak ve yaşatmak, Fatsa ve Fatsalılar için kuruldu. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada FADEFİN çatısı altında ayrımın, ayrıcalığın ve ötekileştirmenin olamayacağı, barışın kardeşliğin sevginin ve saygının hâkim olacağını herkesin bilmesini istiyorum. Çünkü, FADEF dayanışmanın, gönüllüğün ve birlikteliğin simgesidir. Burada kazanan Demokrasi oldu. Fatsa Oldu. Fatsalılar oldu. Fatsa Dernekler Federasyonu oldu. Katkı ve desteği bulunan tüm arkadaşlarıma şahsım ve Fatsa Dernekleri Federasyonu adına teşekkür ediyorum.
Federasyonumuzun gelişmesi adına her birimiz doğru bildiğimiz görüşleri açıklamaktan çekinmeyeceğiz. Federasyonumuzun yöneticileri olarak Federasyon hakkında gelecek her görüşe açığız. Ayrısı gayrısı olmadan ekibimiz tek vücut halinde hizmet etmeye devam edecektir. Bugüne kadar Fatsa Dernekler Federasyonuna emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.
Fatsa Dernekler Federasyon Başkanlığına şahsımı ve ekibimi seçen delegelerin göstermiş olduğu güven ve teveccühüne ayrı ayrı teşekkür eder saygılarımı sunuyorum. 


Yakup YEŞİLTAŞ
Fatsa Dernekler Federasyonu
Genel Başkanı

FADEF Olağanüstü Genel Kurulu İcra Edildi. Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık