fadeedddff
DOLAR: 8.41 TL
EURO: 10.0 TL

DEĞERLERİMİZE VEFA BORCUMUZ VAR

236 kez görüntülendi

DEĞERLERİMİZE VEFA BORCUMUZ VAR
hemseri bilgi formu

 

Burada Ömer Bekiroğlu ve Gündüz ERBİL’E olan vefa borcumuzu yerine getirmek ve Fatsa Dernekler Federasyonun, bu günlere gelmesinde gösterdiği emekler için şükranlarımızı sunmak için birlikteyiz.

Uzlaşmacı ve ılımlı kişiliği, yöneticilik vasıfları ile tanınan STK lar da önemli hizmetlerde bulunan, Değerli abilerimiz, Fatsa Dernekler federasyonun kuruluşu olan 2016 yılından bu yana Federasyonun bünyesinde olduğu gibi yönetiminde de yer aldılar. Yapmış oldukları katkı ve destekleri ile gerek, Fatsa’nın nabzını tutan gerekse sorunlara yapıcı çözümler üretmek gibi bir görevi kendilerine misyon edinmişlerdi.  Heyecanı, inancı ve kararlılığıyla Federasyonumuza büyük destek vererek, başarıya ulaşmamıza büyük katkıda bulunmuşlardı.

Fatsa Rahvan Binicilik ve İhtisas Kulübü Derneği Başkanı görevini yürüten değerli Ömer Bekiroğlu, Yalı köy ve Çevre Köyleri Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Başkanlığını yürüten değerli Gündüz ERBİL ağabeyimizi kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz.

Bugün gönlümüz hüzünlü, gözlerimiz yaşlı olsa da,  kardeşimizin güzel geçen ömrü son bulsa da Allah’ım onu cennetine koysun. Mekânı cennet olsun.

Merhum, Gündüz ERBİL ve Ömer BEKİROĞLU ağabeyimize, Allah tan rahmet, başta aileleri ve akrabalarına, dost ve yakınlarına, FADEF ailesi olmak üzere, STK camiasına başsağlığı dileriz.  

Fatsa Dernekler Federasyonu var olduğu müddetçe Ağabeylerimiz unutulmayacak, her zaman sevgi, saygı ve minnetle anılacaktır.

 

Yakup YEŞİLTAŞ

Fatsa Dernekler

Federasyonu Başkanı

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık