fadeedddff
DOLAR: 8.41 TL
EURO: 10.0 TL

Çığ Gibi Büyüyoruz

529 kez görüntülendi

Çığ Gibi Büyüyoruz
hemseri bilgi formu

Fatsa Dernekler Federasyonu’nun (FADEF) içerisinde; fikri, düşüncesi, ideolojisi, mezhebi ve inancı ne olursa olsun, bir aidiyet olgusu misyonu hâkimdir. Hangi düşüncede, hangi fikirde olursa olsun, federasyon, üye derneklerimizin üzerinde bir çadır gibidir. Güneş örtü gibi, o örtünün gölgesinde ve altında kendisini fotografik olarak ait hissetme duygusu içerisinde olduklarını görüyorum. Netice itibariyle, esas olan insani değerler, insani vasıflar ve insani kriterler ön plandadır. Fatsa Dernekler Federasyonu olarak da bunu çok önemsediğimizi de belirtmek istiyorum.

Çünkü bizim çatının altında ayrım yoktur, ayrımcılık yoktur, ötekileştirme yoktur. Sevginin dayanışmanın, gönüllüğün ve birlikteliğin gücü vardır. Var olmaya da devam edecektir. Bundan da hiç kimsenin şüphesi olmasın. Dolayısıyla, Gün birlik ve beraberlik günüdür. Gün kaynaşma ve dayanışma günüdür. Fatsalı olmak bizim için ortak değerdir, ortak buluşma noktamızdır.

FADEF olarak kısa sürede tüm derneklerimize ulaşıp gücümüzü artırmak istiyoruz. Dolayısıyla daha fazla dernek ve delegelere ulaşmak, federasyonumuza yeni bir heyecan ve güç kazandıracaktır. Bunun için vefalı arkadaşlarımızla bu zamana kadar özverili olarak çalıştık çalışmaya da devam ediyoruz. Kartopu gibi olan federasyonumuzun aldığı kararlarla çığ gibi büyütmeye çalışıyoruz. Büyümeye de devam edeceğine inanıyoruz. Dokuz tane birbirinden değerli derneklerimiz gücümüze güç katmışlardır. Dernek sayımız 29 olup, önümüzdeki günlerde bu sayının daha da artacağına inanıyoruz.

Fatsa Dernekler Federasyonu’na (FADEF) bu zaman kadar gücümüze güç katarak sinerji oluşmasına vesile olan, katkı ve destek veren tüm delegelere, dernek başkanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Yakup YEŞİLTAŞ

Fatsa Dernekler Federasyonu

Genel Başkanı

Çığ Gibi Büyüyoruz Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık