fadeedddff
DOLAR: 8.41 TL
EURO: 10.0 TL

Çanakkale Zaferinin 103. Yıl Dönümü Kutlu Olsun !

1.256 kez görüntülendi

Çanakkale Zaferinin 103. Yıl Dönümü Kutlu Olsun !
hemseri bilgi formu

Çanakkale Zaferi, Büyük Türk Milletinin kanıyla, canıyla, inancıyla ve ferasetiyle Batılı emperyalist devletlere karşı yazdığı destanın adıdır.
Bundan tam 103 yıl önce Büyük Türk Milletinin “Buyursunlar… Bizim için savaş düğündür, harp Türklüğündür’ sözlerini tüm cihanın alnının ortasına bir mühür olarak vurduğu tarihtir Çanakkale zaferi.

“Hasta Adam’ olduğu zannedilen Türk Devleti küllerinden doğarak düşmana unutamayacağı hezimeti yaşatarak tüm dünyanın hafızasına “Çanakkale Geçilmez’ sözünü kazımıştır.

O tarihten sonrada nice destanları tarih sahnesine koyan Türk milletinin kahramanları bugün’de Afrin başta olmak üzere sınırlarımızın içinde ve ötesinde  vatan , millet, devlet ve mazlumlar için fıtratının gereğini yapmakta tarihe şanlı mührünü vurmaktadır. 
Şükürler olsunki büyük Türk milletinde var olduğunu görüyoruz. O ruhun temsilcilerinin hala aramızda olduğuna şahit oluyoruz.  Allah, şanlı Türk Ordusunu her daim muzaffer kılsın, vatan ve millet için can verme sırrına eren şehitlerimizden razı olsun. 

 

Çanakkale Zaferinin 103. yıl dönümü vesilesiyle FADEF Genel Başkanı Yakup YEŞİLTAŞ bir mesaj yayınladı ; 

Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümünü kutluyor, 18 Mart Şehitler Günü’nde bu toprakları bize emanet eden tüm şehitlerimizi, başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere bütün kahramanlarımızı rahmetle, şükranla anıyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun.

Çanakkale Zaferinin 103. Yıl Dönümü Kutlu Olsun ! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık