fadeedddff
DOLAR: 8.41 TL
EURO: 10.0 TL

Yeşiltaş : “Seçilenleri Kutluyorum”

297 kez görüntülendi

Yeşiltaş : “Seçilenleri Kutluyorum”
hemseri bilgi formu

      Yapılan yerel seçimlerde yerel yöneticilerimizi seçmiş bulunuyoruz. Yeni seçilen, daha önce seçilip de tekrar seçilen Belediye başkanlarını, belediye meclis üyelerini ve muhtarların halkın teveccühünü kazandıkları için tebrik ediyor ve başarılı olmalarını temenni ediyorum.
     Seçilen bu insanlarımız başarılı olmaları insanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetiyle eşdeğerdir. Bu itibarla dünyada en değerli varlık insandır.
     İnsanlarımızın da insan gibi yaşayabilmeleri için bir takım imkânlardan istifade etmeleri gerektiğini düşünüyorum. Yani insanlarımız artık kaliteli hizmet beklemektedir. Çünkü kendilerine hizmet etmek için vermiş olduğu yetkiyle kurulan ve kaynaklarını kullanan belediyelerin de belde halkına kaliteli hizmet vermelidir. İnsanlarımızın bu kaliteli hizmeti istemeleri de en doğal hakları olduğuna inanıyorum.

    Dolayısıyla seçilen yerel yöneticiler kendi bölge Sınırları içeresinde yaşayan tüm insanlarımıza ve diğer canlı ve cansın bütün varlıklara, planlı programlı disiplinli bir şekilde hizmet vereceğine, insanlarımızla, koordineli bilgi paylaşımı yapacağını, onlarında görüş ve önerilerini dikkate alıp, katılımcılığı esas alarak, vatandaş memnuniyetinin de en üst seviyeye çıkaracağına inanıyorum.

    Bu kaliteli hizmetlerin insanlarımıza verilebilmesi için halkın adına yönetime gelmiş olan yerel yöneticilerimizin de halktan farklı düşünmeyeceği ve halkın isteklerine değer veren, adil ve adaletli bir yönetim sergileyen yerel yöneticilerimizin de başarısı kaçınılmaz olduğunu düşünüyorum.
    Bu vesile ile seçilen yerel yöneticilerimizi insanlarımızın teveccühünü kazandıkları için tekrar tebrik ediyor ve başarılı olmalarını temenni ediyorum. 

 

                                                                                                                                                                              Yakup YEŞİLTAŞ
                                                                                                                                                          Fatsa Dernekler Federasyonu Genel Başkanı

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık