fadeedddff
DOLAR: 8.41 TL
EURO: 10.0 TL

Milletvekili Seçimleri Hk. Basın Bildirisi

640 kez görüntülendi

Milletvekili Seçimleri Hk. Basın Bildirisi
hemseri bilgi formu

Fatsa Dernekler Federasyonu olarak taklaşmakta olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem Milletvekili seçimi ile ilgili olarak kamuoyuna ve siyasi partilerimize bazı önerilerimiz olacaktır.

Öncelikle seçimlerin barış ve kardeşlik atmosferi içerisinde geçmesi dileğimizle çıkacak her türlü sonuçların ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz.

Geçmişte tarihi bağlantıları olan, Fatsa’nın Ekonomik ve ticaretine,  katkısı bulunan, yedi ilçenin buluşma noktası ve dünyaya açılan penceresi olan, Ordunun lokomotifi konumunda bulunan Fatsa’da yedi ilçenin yedi rengini de görmek mümkündür. Fatsa’mız 125 bin nüfusu ve çevresinde bulunan yaklaşık 250 bine varan nüfuslarıyla 7 ilçenin yılın her günü birlikte olduğu büyük bir ilçe durumunda olmasına karşın siyaseten bu güne kadar meclisimizde yeterince temsil edilememiştir.

Bu nedenle, Fatsalı hemşerilerimin 24 Haziran seçimlerinde Ordu da milletvekili 1 ve 2.nci sırayı ilçemize verilmesi yönünde gerçekleri yansıtan taleplerimiz vardır.

Fatsa Dernekler Federasyonu olarak siyasi partilerimizin aday belirleme sürecinin yapıldığı şu günlerde beklentilerimizi dile getirme gereği duyduk.

Tüm siyasi partilerimizden Milletvekili sıralamaları yapılarken Ordu’muzun lokomotifi konumunda bulunan Fatsa’mızın bu önemli konumunun göz önünde bulundurulması ve Fatsalı adaylarımızın sıralamalarda ilk 1 veya 2 ye yazılması istiyoruz. Böylelikle göndereceğimiz vekillerin Fatsa’mız ve çevre ilçelerinin sorun ve sıkıntılarını çözme aşamasında ellerinden gelen çaba ve gayretleri göstereceğine inanıyoruz.

Fatsa Dernekler Federasyonu olarak,  Fatsa’nın derdi ile dertlenen, dolayısıyla ülkesinin derdiyle dertlenen, kederine ve sevincine ortak olmak isteyen vefalı, tüm aday adaylarımıza çıktıkları bu yolda başarılar diliyoruz.

Yakup YEŞİLTAŞ

FATSA DERNEKLER FEDERASYON BAŞKANI

Milletvekili Seçimleri Hk. Basın Bildirisi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık