fadeedddff
DOLAR: 8.41 TL
EURO: 10.0 TL

Federasyon Başkanımızın Yeni Eğitim Yılı Mesajı

243 kez görüntülendi

Federasyon Başkanımızın Yeni Eğitim Yılı Mesajı
hemseri bilgi formu

Fatsa Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yakup YEŞİLTAŞ, 2019-2020 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle yayınladığı mesajda, kalitenin yükseltilmesi ve çağın gereklerine uygun olarak eğitim anlayışı yenilenmelidir dedi.
Geleceğimizin teminatı çocuk ve gençlerimizin iyi bir eğitim alması, kaliteli bir mesleki eğitimin yanı sıra, gelişmeye ve araştırmaya açık bir bakış açısına sahip olabilmeleri, özgüveni yüksek, milli ve manevi değerlerine bağlı nesiller yetiştirilmelidir. Tüm çocuk ve gençlerimizin fırsat eşitliği içinde eğitim-öğretim olanaklarından faydalanabilmesi için çalışmaya, özel sektör temsilcilerinin ve hayırsever vatandaşlarımızın da desteğiyle, eğitim alanında önemli atılımlar gerçekleştirilmelidir. Bu alanda günün ihtiyaçlarına uyum sağlanmalıdır. Başta ailelerimiz olmak üzere, çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimiz, okul idarecilerimiz ve eğitim camiasının tüm mensupları, devletimize destek vermeleri ve güç birliği yapmaları büyük önem taşımaktadır.
Bu düşüncelerle, 2019-2020 eğitim öğretim yılında öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz başta olmak üzere bütün eğitim camiamıza başarılar diliyorum.

Yakup YEŞİLTAŞ

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık