fadeedddff
DOLAR: 8.53 TL
EURO: 10.0 TL

Federasyon Başkanımızdan 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

516 kez görüntülendi

Federasyon Başkanımızdan 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
hemseri bilgi formu

Fatsa Dernekler Federasyonu Başkanı Yakup Yeşiltş , 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolasıyla yayınladığı mesajla darbe girişimini bir kez daha lanetledi.

Yeşiltaş “Milletimizin 15 Temmuz direnişi tarihi bir destandır”

Federasyon Başkanımız Yeşiltaş, Fethullahçı Terör Örgütü’nü (FETÖ) 15 Temmuz 2016 yılında gerçekleştirdiği hain kalkışmanın 3’üncü yılında yayınladığı mesajında, “Milletimizin 15 Temmuz direnişi; ülkemizin birliği, beraberliği ve geleceğine kasteden hainlere karşı verdiği tarihe geçecek destansı mücadelesidir” dedi.

Ülkenin geleceğini yok etmeye yönelik bu hain kalkışma sırasında, adeta Çanakkale ruhuyla direnişe geçerek, vatanın geleceği için çekinmeden canlarını veren şehitlere Allah’tan rahmet dileyen, gazilere minnet duygularını ifade eden Yeşiltaş, mesajında şunları kaydetti:

“Ülkemize, demokrasimize ve aziz milletimizin yüce iradesine karşı hain FETÖ ve yandaşları tarafından yapılan kalkışma girişimini lanetliyorum. Bilinmelidir ki, özgürlüğümüze, demokrasimize, milli birlik ve beraberliğimize kasteden hainler, her zaman yenilmeye mahkumdur. Milletimizin iradesinin üstünde başka hiçbir irade yoktur ve asla da olmayacaktır. 15 Temmuz 2016’da olduğu gibi aziz ve fedakar milletimiz, istiklaline ve istikbaline daima sahip çıkacak ve bayrağımızı ilelebet yükseklerde dalgalandıracaktır. Milletimizin 15 Temmuz’da yazdığı destan, tarih boyunca unutulmayacaktır. Bu destanı yazan aziz milletimizi gönülden selamlıyor, en derin saygılarımı sunuyorum.”

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık