fadeedddff
DOLAR: 8.53 TL
EURO: 10.0 TL

FADEF- BASIN BİLDİRİSİ

507 kez görüntülendi

FADEF- BASIN BİLDİRİSİ
hemseri bilgi formu

BASIN BİLDİRİSİ

Afrin operasyonu başladığı günden beri dünyanın gündemine oturmuştur.

Dış mihrakların kirli emellerine hizmet eden terör örgütlerine darbe vuran ve bölgenin güvenliğini sağlayan, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin meşru ve hukuki operasyonunu hiçbir zaman baltalamayacaklardır.

Çünkü bu zamana kadar millet olarak, inancı ve onun sembolleri olarak gördüğü ezanı, bayrağı, vatanı, devleti uğruna canını feda etmekte hiçbir zaman tereddüt göstermemiştir.

Bizler, vatan ve bayrak sevdalısı Olarak, Türkiye’nin bölünmez bütünlüğüne, sınırları dâhilinde ve sınır ötesinde tehdit oluşturabilecek oluşumlara karşı yapılacak tüm operasyonları destekliyoruz.

Suriye’de yıllardır akan gözyaşının ve kanayan yaraların son bulması, Ülkemizin ve bölge coğrafyasının huzur ve sükûnu için yapılacak operasyonların da bayraktarıyız. Bu vatan, bu bayrak ve bu güzel insanlar için canımızı vermekten bir an olsun tereddüt etmeyiz.

Bu vesile ile Fatsa Dernekler Federasyonu yönetim kurulu adına Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, değerli ailelerine, milletimize ve Türk Silahlı Kuvvetlerine başsağlığı ve gazilerimize acil şifalar diliyoruz. Afrin harekâtına katılan tüm personelin göstermiş oldukları kahramanlık ve fedakârlıklardan dolayı kutluyorum. Müteakip süreçte de başarılarının devam edeceğine yürekten inanıyorum. Allah askerlerimizin yardımcısı olsun.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık