fadeedddff
DOLAR: 8.41 TL
EURO: 10.0 TL

FADEF; Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem KİBARI ziyaret etti.

525 kez görüntülendi

FADEF; Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem KİBARI ziyaret etti.
hemseri bilgi formu

Sayın Başkan; Fatsa Dernekler Federasyonu olarak zatıâlinizi hayırlı olsun ziyaretimizde göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve misafirperverliğinize teşekkür ederim diyen Yakup YEŞİLTAŞ konuşmasını söyle devam etti.
Fatsa ve Fatsa’da yaşayan tüm insanlarımıza, diğer canlı ve cansın bütün varlıklara planlı programlı ve disiplinli bir şekilde hizmet edeceğinizi ve Fatsa’nın alt yapı, planlama, imar ve çevre düzenleme rinde gereken hassasiyeti göstereceğinizden eminim dedi.
Asli görevinizin yanı sıra küreselleşmeye paralel yaşanan yerelleşme, Fatsa’nın ekonomik ve ticaretinin geliştirilmesi, istihdam alanlarının artırılması gibi alanlarda sorumluluk üslene bilineceğini, Ortaklık, şeffaflık, hesap verebilirlik, katılımcılık ve yönetişim kavramlarını etkili ve verimli bir şekilde hayata geçirilerek, insan merkezli sonuç odaklı çalışmalar sonucunda oluşacak olan vatandaş memnuniyeti sizin başarınız olacaktır. Allah yardımcınız olsun diyerek konuşmasını sonuçlandırdı.
Belediye Başkanı İbrahim ETEM KİBAR ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Federasyon Başkanı Yakup YEŞİLTAŞ’A ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek kurumsal olarak birlikte beraber projeler yapabileceklerini, yapılacak olan projelere de destek verebileceklerini ifade eden Başkan, Belediye ile ilgili kısa bilgi vererek konuşmasına son verdi.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık